Jollytur Şikayet ve Yorumları

Türkiye’nin önde gelen turizm acentalarında sıkıntı yaşayanlar olabilir düşüncesi ile 3. tur acentaları bazlı şikayet kısımını aktif ediyoruz. İnteraktif uygulamalar için hazırladığımız bu kısımda sizler sadece şikayet değil aynı zamanda acenta ile ilgili “övgü” mesajlaları paylaşabilir ve kendi görüşlerinizi Jolly Tur müşterilerine aktarabilirsiniz. Bu kısım tamamen tatilcilerin kontrolünde olup sizler için daha iyisini arzulamak adına kurulmuştur. Jolly Tur ülkemizin önde gelen turizm operatörlerinden birisidir.

Kurumsal Yorumlar Kısmıyla İlgili Yönergeleri Okuyunuz

Bu kısımda sizlerde Jolly Tur ile ilgili deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilir ve dilediğiniz gibi kendi deneyimlerinizi de bu kısımda güvenle yazabilirsiniz. Lütfen size ait tatilcilere yardımcı olacak bilgileri bizlerle paylaşınız.

Bu konuyu sevdiğiniz insanlarada haber edin:
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • Digg
 • del.icio.us
 • LinkedIn
 • Print
 • email
 • Add to favorites

Bagli Oldugu Konular: Turizm Yorumları

Alakali Konular :

Yazilma Tarihi : Nis 18, 2011


 1. ABDULLAH TEZEL diyor ki:

  16 Ağustos tarihinde Jolly tur ile Karadeniz Batum turuna katıldık.Kesinlikle gezilip görülmesi yerler.Rehberimiz Elmas hnma ve yardımcı rehberimiz Sedef hnma teşekkür ederiz.Ama oteller ve özellikle yemekler vasat.Batum berbat bir yer tur listesinden kesinlikle çıkması gerekiyorÇok pis ve ortam olrark çok kötü bir yerVize geçiş yerinde 2 saat bekleyerek bütün günümüz berbat oldu.

 2. Bülent Alptekin diyor ki:

  22-30 ağustos 2014 tarihli PARİS-BENELÜX Turumuzun çok güzel geçmesini sağlıyan jolly Tura ve özellikle İlgi ve bilgisiyle taktire şayan Rehperimiz Eray Bilen e teşekkür ederim

 3. AYLA ERDOĞAN diyor ki:

  25/08/14 30/08/14 Moskova-Snt.Petersburg turuna katıldık.Ulaşım ve konaklamada sorun yaşamadık.Bölgenin tarihini vekültürünü çok iyi bilen rehberimiz BORA ÖZDEMİR BEY saygısı,bilgisi samimi davranışlarıyla turumuzun mükemmel geçmesini sağladı.Hertürlü ihtiyacımızda yanımızda
  oldu.Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

  AYLA ERDOĞAN

 4. Hülya Maradit diyor ki:

  Otobüsle italya turunu Serkant çimenle yapan müşterilerinizdenim. özellikle detaylı bilgiler veren ve bizi kitap karıştırmamıza gerek kalmadan aydınlatan rehberimizden çok memnun kaldık. Hülya Maradit

 5. ali erten diyor ki:

  23 ağustos ta İzmir hareketli Benelüks-Paris turunuza eşimle birlikte katıldık. Bizim için çok güzel geçen tatilimizde bize rehberlik eden sayın ERAY BİLEN beye çok teşekkür ederiz. Tur programı oldukça güzel planlanmıştı çok memnun kaldık gitmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

 6. Hatice diyor ki:

  merhaba, ben ve arkadaşlarım 30 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında İzmir çıkışlı Orta Avrupa turuna katıldık. Ben İstanbul’dan katılıyordum. Benim gibi İzmir dışından katılan çok kişi vardı.İşi biliyorlardı:)) Tur programı çok güzeldi.Beş ülke beş şehir. Harika bir gezi oldu. Çok gezdik çok yorulduk.Rehberimiz Erkan KONAK Bey’e çok teşekkür ediyorum. Gece gündüz bizi çok yordu:)))
  Jolly Tur’a teşekkürler. Başka bir seyahatte birlikte olmak dileğimle…

Yorum Ekleme Kısmı

?